Partneři

legner

Legner Hotel Zvánovice se již několik let specializuje na realizaci konferenčních, školících, incentivních a teambuildingových programů pro formy a zajišťuje profesionální konferenční služby, rozsáhlé konferenční prostory vybavené moderní technikou (včetně internetu zdarma). Nevšední okolí hotelu umožňuje realizovat nadstandardním způsobem jakoukoliv firemní akci. 

sporthotel

Sporthotel se nachází v oblasti Posázaví asi 55 km od Prahy D1. Je obklopen jehličnatými lesy několik metrů od řeky Sázavy. Ať je vaším plánem výlet, aktivní dovolená, nebo jiné společenské setkání, uspořádání sportovní akce, firemní akce či prezentace výrobků vaší firmy, Sporthotel vám zajistí vše, co můžete potřebovat.

Dominantou areálu je tříhvězdičkový hotel s lůžkovou kapacitou až 58 osob. Pokoje jsou dvoulůžkové, vybyvené sociálním zařízením. Součástí areálu jsou srubové chaty s kapacitou až 95 osob a malé čtyřlůžkové chaty, které se dobře hodí zejména pro školní nebo sportovní akce.


equitana

Exclusivní hotelový a jezdecký areál EQUITANA ve spojení ubytování, jezdectví, wellness poskytuje příjemné ubytování v komfortních pokojích a mezonetových apartmánech s kapacitou 132 lůžek, restauraci, kongresové služby, sál pro 100 osob. Vhodné pro firemní akce, teambuilding, svatby, oslavy a semináře. Jezdecké a wellness balíčky. Wellness centrum nabízí bazén, parní lázeň, finskou saunu, infrasaunu, Jakuzzi vanu, Kneippův chodník, solární louku, různé druhy masáží, kosmetiku, péči o nohy a ruce.

green valley 

Green Valley je víceúčelový areál, nacházející se v krásném prostředí poblíž obce Chotýšany nedaleko Benešova. Jak již překlad názvu napovídá, jedná se o areál v rozlehlém údolí uprostřed nádherné přírody. Areál je ideálním místem pro uzavřené skupiny osob a tudíž je hojně využívám pro konání zejména firemních akcí. K zázemí pro konání takových aktivit patří salonek pro 20 osob, prezentační místnost pro 40 osob. Areál skýtá i možnosti pro sport a další podobné aktivity. Jeho součástí je tenisový kurt s nočním osvětlením, kvalitní fotbalové hříště standardních rozměrů, venkovní volejbalové hřiště, sauna, několik hektarů volné plochy pro sport a hry.

sam

  Naše instruktory obléká společnost SAM 73.


kostka 

Na našich programech využíváme české koloběžky Kostka, které kompletně vznikají v Hanušovicích v podhůří Jeseníků. Můžete si je vypůjčit v naší půjčovně. Máme celkem 18 ks koloběžek Laser star 20.