První pomoc

 

Máte strach, že ve chvíli, kdy dojde k nějakému úrazu nebo nehodě nebudete vědět, jak správně poskytnout první pomoc? Nejste si jisti, zda při záchraně zároveň neohrozíte i sami sebe? Máme pro vás připraven program PRVNÍ POMOCI, kde je nutné zachovat chladnou hlavu, správně vyhodnotit a řešit situaci, kde je nutné organizovat sebe i ostatní. Teambuildingová aktivita, která spojuje, má smysl a může zachránit vaše kamarády a kolegy.

Připravte se na tři hodiny, kdy se naučíte, jak zachránit život! Minimum teorie. Čekají vás hlavně reálné situace, během kterých si budete moci vyzkoušet, jaké to je, když jste široko daleko jediní, kdo může pomoci. Nebo chcete radši čekat na dojezd záchranné služby s rukama v kapsách? 

Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak zvládnete reagovat na konkrétní zdravotní události. Následně vás čeká feedback od lektora a rozbor správného postupu řešení dané situace.

Tak už víte, jak se zachovat během dopravní nehody? Jak pomoci při epileptickém záchvatu? Jak a kdy správně resuscitovat?