O nás

VERTIGO SPORTS, s.r.o. je společnost, která se specializuje na přípravu a organizaci vzdělávacích a zábavných akcí. Již od roku 1999 pro Vás připravujeme a organizujeme vzdělávací a zábavné akce! Specializujeme se na outdoorové teambuildingové aktivity se zaměřením na budování a podporu týmového ducha, management training, leadership training. V těchto programech využíváme prvky zážitkové pedagogiky a všechny akce tvoříme přesně podle Vašich přání a podle Vašich představ.

Stalo se, že to, co děláme a co nás baví, děláme už nějaký ten pátek. Loni jsme oslavili výroční dvacátý rok. A jak říká náš instruktor Václav: "Kdo nejde dopředu, zakrní." Nám je teprv dvacet, tak se nám zakrnět nechce. Stále pro vás vymýšlíme nové programy. Letošní rok je tedy ve znamení rozšiřování nabídky. Těšit se můžete z našich nových tematických programů, například nová dobrodružná hra Kdo přežije! či tematická Šifra mistra Leonarda. Nezapomínáme ani na altruismus a do nabídky zařazujeme nové filantropické projekty.

Hlavní oblasti, ve kterých působíme:

Realizace outdoorových rozvojových programů

  • budování a rozvoj pracovních týmů (teambuilding)
  • trénink manažerských dovedností (management training)
  • rozvoj předpokladů k vůdcovství (leadership training)
  • expediční programy (outdoor expeditions)
  • hodnotící programy (outdoor assessment center)


 

Realizace zábavných akcí

  • programy na podporu týmového ducha (teamspirit events)
  • setkání obchodních partnerů (business partners days)
  • programy pro rodinné příslušníky (family days)
  • organizace sportovních soutěží a turnajů (sport events)


 

Každou akci připravujeme klientovi "na míru". Pro Vaše akce zajistíme též ubytování, stravování, dopravu a další doprovodné služby. Pokud si uvedené budete chtít zorganizovat sami, poskytneme bezplatné konzultace.

Základním principem námi organizovaných akcí je absolutně svobodné rozhodování účastníků během programu (challenge by choice).

Jedním z hlavních předpokladů pro splnění cílů našich klientů je kompaktní tým instruktorů a lektorů, kteří se podílí na přípravě a organizaci našich akcí a kvalitní technické zázemí.

Naše instruktory si pečlivě vybíráme. Vždy se jedná o člověka s několikaletou zkušeností v daném oboru (horolezec, speleolog, potápěč, vodák), navíc mají všichni nezanedbatelnou zkušenost s vedením programů pro dospělé i děti. Někteří z našich instruktorů s námi jezdí již od vzniku společnosti, tedy téměř 10 let. Více o našich instruktorech.

Naším osvědčeným partnerem pro přípravu a realizaci různých eventů je agentura Benchmark s.r.o..