Bezpečnost při našich programech

Slovíčko BEZPEČNOST je základním prvkem ve slovníku naší společnosti. Zabýváme se organizací na první pohled potenciálně nebezpečných aktivit, proto se této problematice věnujeme ve všech směrech. Přitom čerpáme z dlouholetých zkušeností v oboru, společnost VERTIGO SPORTS je na trhu již od roku 1999.

Materiál

Používáme pouze profesionální materiál od renomovaných výrobců, jejichž produkty splňují veškeré normy dané mezinárodní organizací UIAA a ČSN. Jedná se zejména o prvky pasivní bezpečnosti pro horolezectví.

Každý kus z našeho materiálu je pečlivě evidován a pravidelně obměňován, proto se na něj společně s Vámi můžeme vždy na 100 % spolehnout.

Instruktoři

Naše instruktory si pečlivě vybíráme. Vždy se jedná o člověka s několikaletou zkušeností v daném oboru (horolezec, speleolog, potápěč, vodák). Někteří z našich instruktorů s námi jezdí už od vzniku společnosti.

Pojištění

Pro naše zákazníky obvykle uzavíráme pojištění léčebných výloh včetně asistenčních služeb pro zahraniční cesty nebo pojištění úrazové, včetně pojištění odpovědnosti za škodu u pojišťovny Uniqa, a. s., s níž máme uzavřenu smlouvu.

Naše společnost má navíc s výše jmenovanou pojišťovnou uzavřenou smlouvu o pojištění odpovědnosti za škodu.